Срок доставки – по запросу | 563,61 ₽ от 1 шт. | 531,91 ₽ от 8 шт. | 506,14 ₽ от 16 шт. | 483,26 ₽ от 31 шт. | 466,58 ₽ от 61 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу |
FUSE HOLDER, 20X5MM; Voltage Rating VAC:250V; Fuse Current:10A; Fuse Holder Type:Enclosed Bayonet Style; Holder Terminals:Quick Connect; No. of Fuses:1; Fuse Size Held:1/5 x 4/5", 1/4 x 1.1/4", 5mm x 20mm, 6.3mm x 32mm; Series:FEU; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010); Current Rating:10A; Terminal Type:Quick Connect
| current_rating | 10.0 A |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| voltage_rating_dc | 250 V |
| rohs_status | Compliant |
| mounting_style | Panel, Quick Connect |
| voltage_rating_ac | 250 V |
| Fuse Holder Type | Cartridge Fuse Holder |
| Product Range | FEU Series |
| Fuse Current | 10A |
| Voltage Rating VAC | 250V |
| Voltage Rating VDC | - |
| Fuse Size Held | 1/5" x 4/5", 1/4" x 1-1/4", 5mm x 20mm, 6.3mm x 32mm |
| rkg | 13 3 1 |