• TSP-BFM24
  • TSP-BFM24
  • TSP-BFM24
  • TSP-BFM24
Срок доставки – по запросу
от 1 шт.
от 2 шт.
от 3 шт.
от 4 шт.
от 5 шт.
Срок доставки – по запросу
Цена – по запросу
итого  цена по запросу
PSU, BUFFER MODULE; Height:110mm; Length:110mm; No. of Outputs:1; Output Current:25A; Output Voltage:24V; Power Rating:600W; Power Supply Output Type:Fixed; Width:54mm; Approval Bodies:CB / CSA / EN / IEC / UL; External Depth:110mm; External Length / Height:110mm; External Width:54mm; Input Voltage:28VDC; Mounting Type:DIN Rail; Output Type:Fixed; Output Voltage Max:28VDC; Output Voltage Min:24VDC; Power Supply Type:Switch Mode; Supply Frequency Max:63Hz; Supply Frequency Min:47Hz; Supply Voltage:264V; Weight:700g
number_of_outputs1
reach_svhc_complianceNo SVHC
weight700 g
size_length110 mm
size_width54.0 mm
supply_voltage_dc264 V
rohs_statusCompliant
mounting_styleDIN Rail
input_voltage_dc28.0 V
size_height110 mm
output_voltage24.0 V
output_current25.0 A
power_rating600 W
For Use WithTSP Series
Accessory TypeBuffer Module
Product RangeTRACO TSP Series
SVHCNo SVHC (17-Dec-2015)
Approval BodiesCB, CSA, EN, IEC, UL
External Depth110mm
External Length / Height110mm
External Width54mm
Height110mm
No. of Outputs1Outputs
Output Current Max25A
Output Power Max600W
Output Voltage Max28VDC
Output Voltage Min24VDC