Срок: 5 дней Склад: 1 штука | 17 135,76 ₽ от 1 шт. | 16 813,67 ₽ от 2 шт. | 16 470,38 ₽ от 3 шт. | 16 140,97 ₽ от 4 шт. | 15 804,57 ₽ от 5 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу |
HEATING ELEMENT, FOR I-TOOL; Output Power:150W; For Use With:Ersa I-Tool; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); Accessory Type:Heating Element; Power Rating:150W; Temperature Max:450°C; Temperature Min:150°C
| Output Power | 150W |
| For Use With | Ersa I-Tool |
| Length | - |
| Product Range | - |
| SVHC | No SVHC (12-Jan-2017) |
| Accessory Type | Heating Element |
| Power Rating | 150W |
| Temperature Max | 450°C |
| Temperature Min | 150°C |
| output_power | 150 W |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| rohs_status | Compliant |
| power_rating | 150 W |
| rkg | 21 8 3 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/datasheet/9/1/Katalog_Ersa_PROMELEC.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2021/03/03/IMG_5427.JPG |