Срок: 5 дней Склад: 26 штук | 1 536,26 ₽ от 1 шт. | 1 502,65 ₽ от 2 шт. | 1 466,54 ₽ от 4 шт. | 1 432,06 ₽ от 7 шт. | 1 396,77 ₽ от 14 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу |
TIP, SOLDERING, CHISEL POINT, 2.0MM; Tip / Nozzle Width:2mm; Tip / Nozzle Style:Chisel; For Use With:I-Tool Soldering Iron; SVHC:No SVHC (20-Jun-2011); Length:9.5mm; Operating Temperature Max:450°C; Tip Length:9.5mm; Tip Size:2mm
| Tip / Nozzle Width | 2mm |
| Tip / Nozzle Style | Chisel |
| For Use With | I-Tool Soldering Iron |
| Product Range | - |
| SVHC | No SVHC (12-Jan-2017) |
| Length | 9.5mm |
| Operating Temperature Max | 450°C |
| Tip Length | 9.5mm |
| Tip Size | 2mm |
| size_length | 9.50 mm |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| rohs_status | Not Applicable |
| rkg | 21 8 2 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/datasheet/9/1/Katalog_Ersa_PROMELEC.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2011/06/01/ZhALO_payalnoe_bsv__102cdlf20_(k_i-tool).jpg |