| Срок поставки и цена – по запросу | |
FUSE, CARTRIDGE 20A; Voltage Rating V AC:250V; Fuse Current:20A; Breaking Capacity:400A @ 250V AC, 10kA @ 125V AC; Fuse Size Metric:6.3mm x 32mm; Fuse Size Imperial:1/4" x 1-1/4"; Blow Characteristic:Time Delay; Series:326; SVHC:No SVHC (20-Jun-2013); Breaking Capacity:400A @ 250V AC, 10kA @ 125V AC, 600A @ 125V DC; Cartridge Fuse Material:Ceramic; Fuse Size Code:3AB; Fuse Size Held:1/4" x 1-1/4", 6.3mm x 32mm, 3AB, 3AG, 0; Fuse Type Blowing Characteristic:Slow Blow; Voltage Rating V DC:125V
| current_rating | 20.0 A |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| rohs_status | Compliant |
| voltage_rating_dc | 250 V |
| lead_free_status | Lead Free |
| packaging | Bulk |
| size_length | 31.8 mm |
| size_diameter | 6.35 mm |
| Blow Characteristic | Time Delay |
| Fuse Current | 20A |
| Voltage Rating VAC | 250V |
| Fuse Size Metric | 6.3mm x 32mm |
| Fuse Size Imperial | 1/4" x 1-1/4" |
| Product Range | Slo-Blo 326 Series |
| Breaking Capacity Current AC | 400A |
| Breaking Capacity | 400A @ 250V AC, 10kA @ 125V AC |
| Cartridge Fuse Material | Ceramic |
| Fuse Size Code | 3AB |
| Fuse Size Held | 1/4" x 1-1/4", 6.3mm x 32mm, 3AB, 3AG, 0 |
| Fuse Type Blowing Characteristic | Slow Blow |
| Voltage Rating V DC | 125V |
Показать остальные свойства..