
Срок доставки – по запросу | 113,89 ₽ от 1 шт. | 105,91 ₽ от 33 шт. | 99,45 ₽ от 65 шт. | 93,77 ₽ от 129 шт. | 89,72 ₽ от 258 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу |
Contact PIN 76 Size Solder ST Thru-Hole Bulk
| Connector Type | Spring Loaded Pin |
| Centreline Spacing | - |
| Connector Tip Style | Point |
| Current Rating | 2A |
| Overall Length | 5.24mm |
| Spring Force Initial | 25g |
| Spring Force Working Travel | 60g |
| Product Range | - |
| SVHC | No SVHC (20-Jun-2016) |
| rkg | 8 6 4 |