Срок: 5 дней Склад: 169 штук | 187,49 ₽ от 1 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу | ||
Colour: Blue; Compatible with (relay brand): Finder; Compatible with (type): Finder 40.31, Finder 40.51, Finder 40.52, Finder 40.61, Finder 95.03, Finder 95.05; Compatible with series: Finder 40 series, Finder 95 series; Content: 1 pc(s); Number of pins: 8; Relay type (category): Jumper; Type (manufacturer type): 095.18
| Accessory Type | Jumper |
| For Use With | 46 Series Relays |
| Product Range | 46 Series |
| SVHC | No SVHC (15-Jan-2018) |
| Current Rating | 10A |
| No. of Positions | 8Ways |
| Voltage Rating VAC | 250V |
| voltage_rating_ac | 250 V |
| color | Blue |
| current_rating | 10.0 A |
| rohs_status | Compliant |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| rkg | 41 7 2 |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2021/09/29f/f12/132967907-40.jpg |