| Срок поставки и цена – по запросу | |
Diode; Reverse Stand-Off Voltage, VRWM:7.78V; Breakdown Voltage Max:9.5V; Breakdown Voltage Min:8.65V; Clamping Voltage Max, Vc:13.4V; Diode Configuration:Unidirectional; Peak Pulse Power Dissipation, Pppm:1500W ;RoHS Compliant: Yes
| Количество в упаковке | 1200 |
| Корпус | DO-201 |
| Вес | 1.314 г |
| power_rating | 1.50 kW |
| case_package | DO-201 |
| rohs_status | Compliant |
| voltage_rating_dc | 9.10 V |
| lead_free_status | Lead Free |
| mounting_style | Through Hole |
| packaging | Bulk |
| size_length | 9.50 mm |
| pin_count | 2 |
| size_diameter | 5.30 mm |
Показать остальные свойства..