| Срок поставки и цена – по запросу | |
SOLENOID, CONTINUOUS, 6VDC, 7.8W, 4.69 O; SOLENOID, CONTINUOUS, 6VDC, 7.8W, 4.69 OHM; Solenoid Operation:Pull; Coil Voltage VDC Nom:6V; Solenoid Duty Cycle:Continuous; Coil Power Cont:7.8W; Coil Resistance:4.69ohm; Duty Cycle (%):100%; Leaded Process Compatible:Yes
| operating_voltage | 6.00 V |
| rohs_status | Compliant |
| coil_voltage | 6.00 V |
| Coil Voltage | 6VDC |
| Coil Resistance | 4.69ohm |
| Coil Power Continuous | 7.8W |
| Holding Force - Metric | - |
| Solenoid Operation | Pull |
| Solenoid Duty Cycle | Continuous |
| Product Range | - |
Показать остальные свойства..