
| Срок поставки и цена – по запросу |
Connector Accessories End and Intermediate Plate Straight Polyamide 6/6 Gray Box
| For Use With | TOPJOB S Terminal Blocks |
| Accessory Type | End and Intermediate Plate |
| Product Range | - |
| SVHC | No SVHC (20-Jun-2016) |
| Colour | Grey |
| External Depth | 79mm |
| External Length / Height | 33mm |
| External Width | 1mm |
| Weight | 2.54g |
| rkg | 27 1 14 |