| Срок поставки и цена – по запросу | |
CABLE ASSEMBLY, PREMO-FLEX FFC TYPE-A, 0.666FT; No. of Conductors:40; Pitch Spacing:0.5mm; Cable Length - Imperial:0.666ft; Cable Length - Metric:203mm; Connector Type A:FFC Type A; Connector Type B:FFC Type A; Jacket Color:-
| number_of_contacts | 40 |
| pin_pitch | 500 µm |
| color | White |
| rohs_status | Compliant |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| lead_free_status | Lead Free |
| halogen_free_status | Not Low Halogen |
| number_of_positions | 40 |
| packaging | Bag |
| size_length | 203 mm |
| number_of_circuits | 40 |
| elv_compliant | Compliant |
| lifecycle_status | Obsolete |
| cable_length | 178 mm |
| No. of Conductors | 40 |
| Pitch Spacing | 0.5mm |
| Cable Length - Imperial | 0.666ft |
| Cable Length - Metric | 203mm |
| Connector Type A | FFC Type A |
| Connector Type B | FFC Type A |
| Jacket Color | - |
Показать остальные свойства..