| Срок поставки и цена – по запросу | |
FAN, 220MM, 48VDC, PWM; External Height:51mm; External Width:200mm; External Depth:220mm; External Diameter:200mm; Current Type:DC; Supply Voltage:48VDC; Flow Rate - Metric:1220m³/h; Noise Rating:72dBA; Bearing Type:Ball; Power Connection Type:Lead Wires; SVHC:No SVHC (18-Jun-2012)
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| rohs_status | Compliant |
| supply_voltage_dc | 48.0 V |
| size_diameter | 200 mm |
| power_rating | 103 W |
| Supply Voltage | 48V |
| Current Type | DC |
| Fan Frame Size | 220mm |
| External Depth | 51mm |
| Noise Rating | 72dBA |
| Flow Rate - Imperial | 719cu.ft/min |
| Flow Rate - Metric | 1220mі/h |
| Bearing Type | Ball |
| Power Connection Type | 2 Lead Wires |
| Current Rating | - |
| Product Range | 2200 FTD Series |
| Power Rating | 103W |
| IP Rating | IP20 |
| SVHC | No SVHC (12-Jan-2017) |
| External Diameter | 200mm |
| External Height | 51mm |
| External Width | 200mm |
| Frame Dimensions | 51mm x 200mm x 220mm |
Показать остальные свойства..