| Срок поставки и цена – по запросу | |
Conn Wire to Board HDR 4 POS 3.96mm Solder RA Thru-Hole Package. Мин.заказ=2000
| orientation | Right Angle |
| color | Natural |
| rohs_status | Compliant |
| pin_pitch | 3.96 mm |
| shrouded | No |
| number_of_positions | 4 |
| packaging | Bulk |
| size_length | 15.8 mm |
| lifecycle_status | Active |
| mounting_angle | 90.0 ° |
| number_of_contacts | 4 |
| housing_color | Natural |
| contact_material | Copper Alloy |
| voltage_rating_ac | 600 V |
| elv_compliant | Compliant |
| contact_plating | Gold, Tin Lead |
| flammability_rating | UL 94 V-0 |
| mounting_style | Through Hole |
| number_of_rows | 1 |
| size_height | 7.75 mm |
| gender | Male |
| current_rating | 7.00 A |
| lead_free_status | Lead Free |
| size_width | 10.8 mm |
| housing_material | Polyester |
| Вес | 0.002 кг |
| Количество в упаковке | 1 |
| Product Range | TE - MTA-156 Series |
| Contact Termination | Through Hole Right Angle |
| Gender | Header |
| No. of Contacts | 4 |
| No. of Rows | 1 |
| Pitch Spacing | 3.96mm |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 7A |
Показать остальные свойства..