Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу |
SHIELDING GASKET, SQUARE, 1 METRE; Series:WE-LT; Shielding Type:EMI Shielding; Gasket Material:Fabric over Foam; Attenuation:80dB; Width:6mm; Length:1m; SVHC:Tris (2-chloroethyl)phosphate (TCEP) (18-Jun-2012); External Depth:1mm; External Width:6mm
| size_width | 6.00 mm |
| size_length | 1.00 m |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| rohs_status | Compliant |
| Product Range | WE-LT Series |
| Shielding Type | EMI Shielding |
| Gasket Material | Fabric over Foam |
| Length | 1m |
| Width | 6mm |
| Depth | 1mm |
| Attenuation | 80dB |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |