| Срок поставки и цена – по запросу | |
POLYFUSE, PTC, RADIAL, 1.6A; Holding Current Max Ih:1.6A; Tripping Current:3.2A; Initial Resistance Max:110mohm; Operating Voltage:30V DC; Series:30R; PTC Fuse Case:Radial; SVHC:No SVHC (18-Jun-2010); Operating Temperature Max:85°C; Power Dissipation:0.9W; Temperature Operating Min:-40°C; Trip Time:8s; Voltage DC:30V
| Количество в упаковке | 500 |
| Вес | 0.286 г |
| Thermistor Mounting | Through Hole |
| Product Range | POLYFUSE 30R Series |
| Holding Current | 1.6A |
| Tripping Current | 3.2A |
| Voltage Rating | 30VDC |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Automotive Qualification Standard | - |
| Carrying Current Max | 40A |
| Holding Current Max Ih | 1.6A |
| Initial Resistance Max | 0.11ohm |
| Operating Voltage | 30V |
| PTC Fuse Case Style | Radial Leaded |
| Power Dissipation Pd | 0.9W |
| Trip Time | 8s |
| current_rating | 1.60 A |
| holding_current | 1.60 A |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| tripping_current | 3.20 A |
| size_width | 8.89 mm |
| rohs_status | Compliant |
| voltage_rating_dc | 30.0 V |
| lead_free_status | Lead Free |
| resistance | 30.0 mΩ |
| mounting_style | Through Hole |
| packaging | Bag |
| size_height | 15.4 mm |
| size_thickness | 3.05 mm |
| operating_voltage | 30.0 V |
| power_dissipation | 900 mW |
| time_to_trip | 8.00 s |
Показать остальные свойства..