
Срок: 5 дней Склад: 325 штук | 167,63 ₽ от 1 шт. | 155,57 ₽ от 13 шт. | 145,63 ₽ от 25 шт. | 138,02 ₽ от 49 шт. | 132,09 ₽ от 97 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу | ||||||
Res Cermet Trimmer 2K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 5(Elec)Turns 1.5mm (4.8 X 3.9 X 5.3mm) J-Hook SMD T/R. Мин.заказ=500
| Количество в упаковке | 1 |
| Корпус | RES_TRIM_3224J |
| Вес | 0.664 г |
| Track Resistance | 2kohm |
| Power Rating | 250mW |
| Resistance Tolerance | ± 10% |
| Product Range | Trimpot 3214 Series |
| No. of Turns | 5Turns |
| Potentiometer Mounting | Surface Mount Device |
| Temperature Coefficient | ± 100ppm/°C |
| Automotive Qualification Standard | AEC-Q200 |
| MSL | - |
| SVHC | No SVHC (20-Jun-2016) |
| Adjustment Type | Screwdriver Slot |
| Contact Resistance Variation + | 3% |
| End Resistance | 20ohm |
| External Depth | 3.9mm |
| External Length / Height | 5.1mm |
| External Width | 4.8mm |
| Operating Temperature Max | 150°C |
| Operating Temperature Min | -65°C |
| Operating Temperature Range | -65°C to +150°C |
| Packaging | Cut Tape |
| Proof Voltage | 600V |
| Reel Quantity | 250 |
| Resistance | 2kohm |
| Resistor Element Material | Cermet |
| Resistor Mounting | Surface Mount Device |
| Tape Width | 16mm |
| Temperature Coeff. + | 100ppm/°C |
| Temperature Coeff. - | 100ppm/°C |
| Tolerance + | 10% |
| Tolerance - | 10% |
| Track Taper | Linear |
| Voltage Rating | 300V |
| Voltage Rating V DC | 300V |
| rkg | 6 4 2 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/datasheet/c/c/3214-Bourns.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/digikey.com/Photos/Bourns%20Photos/3214W%20SERIES.jpg |