• 3266W-1-103LF
  • 3266W-1-103LF
  • 3266W-1-103LF
  • 3266W-1-103LF
  • 3266W-1-103LF
  • 3266W-1-103LF
  • 3266W-1-103LF
  • 3266W-1-103LF
Срок: 3 дня
Склад: 520 штук
от 1 шт.
от 5 шт.
от 20 шт.
Срок: 5 дней
Склад: 1671 штука
от 1 шт.
от 29 шт.
от 50 шт.
от 150 шт.
от 250 шт.
Срок доставки – по запросу
Указанная цена является ориентировочной
Товар в наличии на складе. Цену уточняйте у менеджера.
TRIMMER, 12 TURN 10K; Track Resistance:10kohm; No. of Turns:12; Resistance Tolerance:± 10%; Series:3266W; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Power Rating:250mW; Potentiometer Mounting:Through Hole; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010); Adjustment Type:Top; Contact Resistance Variation +:3%; End Resistance:5ohm; External Length / Height:6.9mm; Full Power Rating Temperature:70°C; Lead Diameter:0.5mm; Operating Temperature Max:150°C; Operating Temperature Min:-55°C; Operating Temperature Range:-55°C to +150°C; Package / Case:PCB Mount; Proof Voltage:600V; Resistance:10kohm; Resistor Case Style:PCB Mount; Resistor Element Material:Variable Rotary Cermet; Temperature Coeff. +:100ppm/°C; Temperature Coeff. -:100ppm/°C; Terminal Type:PCB Terminals; Termination Type:Solder; Tolerance +:10%; Tolerance -:10%; Track Taper:Linear; Voltage Rating:300V; Voltage Rating VDC:300V
Вес0.654 г
voltage_rating_dc300 V
size_width12.7 mm
weight1.13 g
colorBlue
rohs_statusCompliant
reach_svhc_complianceNo SVHC
lead_free_statusLead Free
resistance10.0 kΩ
resistance_tolerance±10%
packagingTube
size_length12.7 mm
size_thickness5.59 mm
size_height7.24 mm
mounting_styleRadial
power_rating250 mW
Track Resistance10kohm
Power Rating250mW
Resistance Tolerance± 10%
Product RangeTrimpot 3266 Series
No. of Turns12Turns
Potentiometer MountingThrough Hole
Temperature Coefficient± 100ppm/°C