| Срок поставки и цена – по запросу | |
200MHz LVDS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 23mA Enable/Disable
| Frequency Nom | 200MHz |
| Frequency Stability + / - | 50ppm |
| Oscillator Case | SMD, 5mm x 3.2mm |
| Supply Voltage Nom | 3.3V |
| Product Range | Si510 Series |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Oscillator Output Compatibility | LVDS |
| Frequency | 200MHz |
| Frequency Stability | ± 50ppm |
| Load Capacitance | 15pF |
| No. of Pins | 6Pins |
| Oscillator Mounting | SMD |
| Supply Voltage Max | 3.63V |
| Supply Voltage Min | 2.97V |
| supply_voltage_dc | 2.97 V (min) |
| rohs_status | Compliant |
| mounting_style | Surface Mount |
| packaging | Tray |
| frequency | 200 MHz |
| load_capacitance | 15.0 pF |
| pin_count | 6 |
Показать остальные свойства..