| Срок поставки и цена – по запросу |
Flexi-Mate™-to-Ferrule Cable Assembly, LED Driver-to-Board Application, Cable Length 600.00mm, 2 Circuits
| voltage_rating_dc | 500 V |
| color | White |
| current_rating | 2.00 A |
| rohs_status | Compliant |
| halogen_free_status | Low Halogen |
| number_of_circuits | 2 |
| lifecycle_status | Active |
| Connector Type A | Flexi-Mate 2 Position Receptacle |
| Connector Type B | Ferrule 2 Terminal |
| Cable Length - Imperial | 23.622" |
| Cable Length - Metric | 600mm |
| Jacket Colour | White |
| Product Range | - |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |