Срок доставки – по запросу | 42 094,70 ₽ от 1 шт. | 40 486,87 ₽ от 2 шт. | 39 153,06 ₽ от 3 шт. | 37 952,42 ₽ от 4 шт. | 37 038,33 ₽ от 5 шт. |
AXIAL FAN; External Depth:38mm; External Diameter:150mm; Current Type:DC; Supply Voltage:24V DC; Flow Rate - Imperial:247.2CFM; Flow Rate - Metric:420m /h; Noise Rating:59dBA; Bearing Type:Ball; Power Connection Type:Lead Wires ;RoHS Compliant: Yes
| supply_voltage_dc | 24.0 V |
| power_rating | 19.0 W |
| weight | 626 g |
| rohs_status | Compliant |
| voltage_rating_dc | 24.0 V |
| lead_free_status | Lead Free |
| mounting_style | Flange |
| input_voltage_dc | 24.0 V |
| size_diameter | 150 mm |
| rkg | 14 5 2 |