| Срок поставки и цена – по запросу | |
регистр защелка из триггеров D-типа x 4 20-SOIC КМОП кристалл, 20SOIC 20-SO.
| Logic Family / Base Number | 74HCT373 |
| Latch Type | D Type Transparent |
| IC Output Type | Tri State Inverted |
| Propagation Delay | - |
| Output Current | 35mA |
| Logic Case Style | SOIC |
| No. of Pins | 20Pins |
| Supply Voltage Min | 4.5V |
| Supply Voltage Max | 5.5V |
| No. of Bits | 8bit |
| Logic IC Family | 74HCT |
| Logic IC Base Number | 74373 |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 125°C |
| Packaging | Cut Tape |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| RoHS Phthalates Compliant | Yes |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | No SVHC (15-Jan-2018) |
Показать остальные свойства..