Срок: 7 дней Склад: 1 штука | 71,86 ₽ от 1 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу | ||
JACK, R/A, SMT, LOW PROFILE, 8/8; Connector Type:RJ45; Gender:Receptacle; No. of Contacts:8; No. of Positions:8; No. of Ports:1; LAN Category:Cat3; Contact Termination:Surface Mount Right Angle; Contact Plating:Gold; Contact Material:Phosphor Bronze; Approval Category:UL94V-0; Colour:Black; Connector Type:RJ45; Contact Material:Phosphor Bronze; Contact Plating:Gold; Contact Resistance:20mohm; Current Rating:1.5A; External Depth:18.1mm; External Length / Height:11.5mm; External Width:15.24mm; Flammability Rating:UL94V-0; Insulation Resistance:500Mohm; Material:Liquid Crystal Polymer; Mounting Orientation:Right Angle; Mounting Type:Surface Mount; No. of Ports:1; No. of Ways:8; Operating Temperature Max:80°C; Operating Temperature Min:-40°C; Voltage Rating VAC:125V
| Количество в упаковке | 1 |
| Вес | 3.6 г |
| number_of_contacts | 8 |
| insulation_resistance | 500 MΩ |
| orientation | Right Angle |
| color | Black |
| gender | Male |
| current_rating | 1.50 A |
| contact_material | Copper Alloy |
| halogen_free_status | Low Halogen |
| mounting_style | Surface Mount |
| packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT) |
| voltage_rating_ac | 125 V |
| lifecycle_status | Active |
| flammability_rating | UL 94 V-0 |
| rohs_status | Compliant |
| contact_resistance | 20.0 mΩ |
| contact_plating | Gold |
| Connector Type | RJ45 |
| Product Range | 85502 Series |
| Gender | Jack |
| No. of Contacts | 8Contacts |
| No. of Positions | 8Ways |
| No. of Ports | 1Ports |
| LAN Category | Cat3 |
| Contact Termination Type | Surface Mount |
| Contact Plating | Gold Plated Contacts |
| Contact Material | Copper |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| Approval Category | UL 94V-0 |
| Colour | Black |
| Contact Resistance | 20mohm |
| Contact Termination | Surface Mount Right Angle |
| Current Rating | 1.5A |
| External Depth | 18.1mm |
| External Length / Height | 11.5mm |
| External Width | 15.24mm |
| Flammability Rating | UL94V-0 |
| Insulation Resistance | 500Mohm |
| Material | Liquid Crystal Polymer |
| Operating Temperature Max | 80°C |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Packaging | Cut Tape |
| Voltage Rating VAC | 125V |