| Срок поставки и цена – по запросу | |
Optocoupler; SMD; Channels:1; Out: isolation amplifier; 5kV; SO8
| rohs_status | Compliant |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| lead_free_status | Lead Free |
| mounting_style | Surface Mount |
| isolation_voltage | 5.00 kV |
| packaging | Tube, Rail |
| bandwidth | 200 kHz |
| supply_current | 18.5 mA |
| lifecycle_status | Active |
| pin_count | 8 |
| No. of Amplifiers | 1Amplifiers |
| Input Offset Voltage | 0.6mV |
| Isolation Voltage | 5kV |
| Supply Voltage Range | 3V to 5.5V, 4.5V to 5.5V |
| Amplifier Case Style | SOIC |
| No. of Pins | 8Pins |
| Bandwidth | 200kHz |
| Gain Non-Linearity Max | 1% |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 105°C |
| Packaging | Each |
| Product Range | - |
| RoHS Phthalates Compliant | To Be Advised |
| MSL | - |
| SVHC | No SVHC (12-Jan-2017) |
| Amplifer Supply Voltage | 3V to 5.5V, 4.5V to 5.5V |
| Base Number | 79 |
| Operating Temperature Range | -40°C to +105°C |
| Slew Rate | 15kV/µs |
| Supply Current | 18.5mA |
Показать остальные свойства..