| Срок поставки и цена – по запросу | |
1.0 Amp Output Current Power & SiC MOSFET Gate Drive Optocoupler with Rail-to-Rail Output Voltage in Stretched SO6
| No. of Channels | 1Channels |
| Optocoupler Case Style | SOIC |
| No. of Pins | 6Pins |
| Isolation Voltage | 5kV |
| Packaging | Each |
| Product Range | - |
| SVHC | No SVHC (12-Jan-2017) |
| Input Current | 11mA |
| Optocoupler Output Type | Gate Drive |
| Output Voltage | 20V |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| rohs_status | Compliant |
| isolation_voltage | 5.00 kV |
| input_current | 11.0 mA |
| lifecycle_status | Active |
| output_voltage | 20.0 V |
| pin_count | 6 |
Показать остальные свойства..