Срок доставки – по запросу | 641,92 ₽ от 1 шт. | 606,53 ₽ от 7 шт. | 577,74 ₽ от 14 шт. | 552,16 ₽ от 27 шт. | 533,48 ₽ от 53 шт. |
120 kHz Bandwidth, High Voltage Isolation Current Sensor with Integrated Overcurrent Detection
| rohs_status | Compliant |
| supply_voltage_dc | 3.00 V (min) |
| lead_free_status | Lead Free |
| mounting_style | Surface Mount |
| quiescent_current | 9.00 mA |
| bandwidth | 120 kHz |
| pin_count | 16 |
| rkg | 20 1 5 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/grab/datasheet.lcsc.com/lcsc/2504101957_ALLEGRO-ACS716KLATR-25CB-T_C3684278.pdf |
| photo_url | https://assets.lcsc.com/images/lcsc/900x900/20260131_ALLEGRO-ACS716KLATR-25CB-T_C3684278_front.jpg |