| Срок поставки и цена – по запросу | |
SMD LED [Broadcom] ALMD-LB36-SV002 SMD LED
| rohs_status | Compliant |
| lens_type | Diffused |
| power_dissipation | 114 mW |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| viewing_angle | 100 ° |
| mounting_style | Surface Mount |
| packaging | Tape & Reel (TR) |
| wavelength | 470 nm |
| lifecycle_status | Active |
| luminous_intensity | 1.15 cd |
| forward_voltage | 3.20 V |
| pin_count | 4 |
| LED Colour | Blue |
| LED Mounting | SMD |
| Bulb Size | 3.2mm x 4mm |
| Forward Current If | 20mA |
| Forward Voltage | 3.2V |
| Wavelength Typ | 480nm |
| Luminous Intensity | 1.38cd |
| Viewing Angle | 100° |
| Lens Shape | Oval |
| Packaging | Each |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| MSL | MSL 2A - 4 weeks |
| SVHC | No SVHC (12-Jan-2017) |
| Dominant Wavelength Typ | 470nm |
| Forward Current If Max | 20mA |
| Forward Voltage VF Max | 3.8V |
| Luminous Intensity Max | 1380mcd |
| Luminous Intensity Min | 660mcd |
| No. of Pins | 4Pins |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Range | -40°C to +85°C |
| Power Dissipation Pd | 114mW |
Показать остальные свойства..