
| Срок поставки и цена – по запросу |
Микроконтроллер 32-бит 256Кбайт Флэш-память 32QFN 32-VFQFN Exposed Pad.
| Product Range | ARM Cortex-M0+ Microcontrollers |
| No. of Bits | 32bit |
| CPU Speed | 48MHz |
| Program Memory Size | 256KB |
| RAM Memory Size | 32KB |
| No. of Pins | 32Pins |
| MCU Case Style | QFN |
| No. of I/O's | 26I/O's |
| Architecture | ARM Cortex-M0+ |
| Embedded Interface Type | I2C, SPI, UART, USART |
| Supply Voltage Min | 1.62V |
| Supply Voltage Max | 3.63V |
| Packaging | Each |
| MSL | MSL 3 - 168 hours |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |