Срок: 5 дней Склад: 1055 штук | 31,46 ₽ от 1 шт. | 30,31 ₽ от 42 шт. | 28,89 ₽ от 100 шт. | 27,10 ₽ от 200 шт. | 25,28 ₽ от 400 шт. | ||
Срок: 7 дней Склад: 256 штук | 24,01 ₽ от 1 шт. | · | · | · | · | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу | ||||||
TACTILE SWITCH, SPNO, PCB; Contact Configuration:SPST-NO; Operating Force:0.98N; Contact Voltage DC Nom:24V; Contact Current Max:50mA; Actuation Type:Side; Switch Terminals:Through Hole; SVHC:No SVHC (20-Jun-2011); Actuator / Cap Colour:White; Contact Configuration:SPST-NO; Contact Current @ Contact Voltage DC Max:50mA; Contact Current DC Max:50mA; Contact Current Max:50mA; Contact Resistance:100mohm; Contact Voltage DC Max:24V; Contact Voltage DC Nom:24V; Dielectric Strength VDC:500V; External Depth:7.15mm; External Length / Height:7.4mm; External Width:7.3mm; Insulation Resistance:100Mohm; Load Current Min:1mA; No. of Electrical Operations:10000000; No. of Mechanical Operations:10000000; Operating Temperature Max:70°C; Operating Temperature Min:-25°C; Series:B3F; Switch Operation:SPNO; Terminal Type:Through Hole
| Вес | 0.429 г |
| Количество в упаковке | 100 |
| Illumination | Non Illuminated |
| Operating Force | 0.98N |
| Contact Voltage DC Nom | 24V |
| Contact Current Max | 50mA |
| Switch Terminals | Solder |
| Product Range | B3F Series |
| Actuation Type | Side |
| Contact Configuration | SPST-NO |
| Height | 3.15mm |
| Actuator / Cap Colour | Ivory |
| Contact Resistance | 100mohm |
| Dielectric Strength VDC | 500V |
| Insulation Resistance | 100Mohm |
| Operating Temperature Max | 70°C |
| Operating Temperature Min | -25°C |
| contact_current_rating | 50.0 mA |
| size_height | 3.15 mm |
| contact_material | Phosphor Bronze |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| lead_free_status | Lead Free |
| mounting_style | Through Hole, PC Board |
| contacts_type | SPST-NO |
| packaging | Bulk |
| insulation_resistance | 100 MΩ |
| rohs_status | Compliant |
| contact_resistance | 100 mΩ |
| contact_plating | Silver |
| rkg | 10 6 2 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2020/03/23/en-b3f.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2019/03/20/353277.jpg |