Срок: 7 дней Склад: 4 штуки | 22,78 ₽ от 1 шт. | · | · | · | · | ||
Срок доставки – по запросу | 40,38 ₽ от 1 шт. | 36,95 ₽ от 83 шт. | 34,20 ₽ от 166 шт. | 31,80 ₽ от 331 шт. | 30,11 ₽ от 661 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | 47,12 ₽ от 1 шт. | 42,90 ₽ от 41 шт. | 39,45 ₽ от 82 шт. | 36,80 ₽ от 163 шт. | 34,77 ₽ от 326 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу | ||||||
HEADER, TOP ENTRY, SMD, 6WAY; Connector Type:Wire to Board; Contact Termination:Crimp; Gender:Header; No. of Contacts:6; No. of Rows:1; Pitch Spacing:2mm; Contact Plating:Tin; Contact Material:Brass; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010); Approval Bodies:UL, CSA, TUV; Colour:White; Connector Type:Wire-to-Board; Contact Material:Phosphor Bronze; Contact Plating:Tin; Contact Resistance Max:10mohm; Current Rating:2A; Flammability Rating:UL94V-0; Insulation Resistance:1000Mohm; Lead Spacing:2mm; No. of Poles:6; No. of Ways:6; Operating Temperature Max:85°C; Operating Temperature Min:-25°C; Termination Method:Crimp; Voltage Rating VAC:100V; Working Voltage:100V
| Pitch Spacing | 2mm |
| No. of Contacts | 6Contacts |
| Gender | Header |
| Product Range | PH Series |
| Contact Termination Type | Crimp |
| No. of Rows | 1Rows |
| Contact Plating | Tin Plated Contacts |
| Contact Material | Brass |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| Approval Bodies | CSA, TUV, UL |
| Colour | White |
| Contact Resistance Max | 10mohm |
| Contact Termination | Crimp |
| Current Rating | 2A |
| Flammability Rating | UL94V-0 |
| Insulation Resistance | 1000Mohm |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Operating Temperature Min | -25°C |
| Voltage Rating VAC | 100V |
| Working Voltage | 100V |
| color | White |
| contact_material | Phosphor Bronze |
| pin_pitch | 2.00 mm |
| number_of_positions | 6 |
| packaging | Cut Tape (CT) |
| size_length | 15.9 mm |
| number_of_contacts | 6 |
| housing_color | Natural |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| rohs_status | Compliant |
| voltage_rating_ac | 100 V |
| contact_plating | Tin |
| flammability_rating | UL 94 V-0 |
| mounting_style | Surface Mount |
| number_of_rows | 1 |
| housing_material | Nylon |
| size_width | 5.00 mm |
| gender | Male |
| current_rating | 2.00 A |
| lead_free_status | Lead Free |
| size_height | 6.60 mm |
| insulation_resistance | 1.00 GΩ |
| rkg | 8 2 6 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2020/05/25/ePH-JST_.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2021/03/19/IMG_6689.JPG |