
| Срок поставки и цена – по запросу |
Варистор многослойный 65В постоянного тока 2220 ЧИП 2220.
| Voltage Rating VAC | 50V |
| Voltage Rating V DC | 65V |
| Product Range | MLV CT Series |
| Clamping Voltage Vc Max | 135V |
| Varistor Case Style | 2220 [5650 Metric] |
| Varistor Type | Multilayer Varistor (MLV) |
| Peak Surge Current @ 8/20µs | 800A |
| Operating Temperature Min | -55°C |
| Operating Temperature Max | 125°C |
| Peak Energy (10/1000uS) | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| Operating Temperature Range | -55°C to +125°C |
| Packaging | Cut Tape |