• B82790S0513N201
  • B82790S0513N201
  • B82790S0513N201
  • B82790S0513N201
  • B82790S0513N201
Срок: 7 дней
Склад: 17003 штуки
от 1 шт.
CHOKE, DOUBLE, 0.051MH; Inductance:0.051mH; Inductance Tolerance:± 30%; DC Resistance Max:0.16ohm; DC Current Rating:500mA; Core Material:Ferrite; Inductor Case Style:SMD; No. of Pins:4; SVHC:No SVHC (18-Jun-2010); DC Current Max:0.5A; Package / Case:Double; Resistance:0.3ohm; Tolerance +:30%; Tolerance -:30%; Voltage Rating VAC:42V; Voltage Rating VDC:80V; Climatic Category:40/125/56; Core Material:Ferrite; Flammability Rating:UL94V-0; Inductance Min:1.5µH; Inductor Type:Common / Asymmetrical; Termination Type:SMD
Inductance51µH
Product RangeB82790S0 Series
Impedance-
Rated Current500mA
Common Mode Filter Case7.1mm x 6mm x 4.9mm
Automotive Qualification StandardAEC-Q200
Количество в упаковке1500
КорпусB82790
reach_svhc_complianceNo SVHC
shieldingNo
size_width6.00 mm
flammability_ratingUL 94 V-0
current_rating500 mA
lead_free_statusLead Free
resistance300 mΩ
voltage_rating_dc80.0 V
packagingCut Tape (CT)
size_length7.10 mm
inductance51.0 µH
size_height5.20 mm