| Срок поставки и цена – по запросу | |
BC857CW, SOT323транзисторы биполярные импортныетранзисторы биполярные импортныетранзисторы биполярные импортные
| rkg | 3 1 1 |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/digikey.com/Renders/~~Pkg.Case%20or%20Series/SOT-23-3%20PKG.jpg |
| Transistor Polarity | PNP |
| Collector Emitter Voltage V(br)ceo | 45V |
| Transition Frequency ft | - |
| Power Dissipation Pd | 200mW |
| DC Collector Current | 100mA |
| DC Current Gain hFE | 420hFE |
| Transistor Case Style | SOT-323 |
| No. of Pins | 3Pins |
| Operating Temperature Max | 150°C |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| MSL | - |
| SVHC | No SVHC (15-Jan-2018) |
| Operating Temperature Min | -65°C |
| Operating Temperature Range | -65°C to +150°C |
| Packaging | Cut Tape |
Показать остальные свойства..