| Срок поставки и цена – по запросу | |
INDUCTOR, 1.5UH, 2.1A, 20%, 230MHz; Prod; INDUCTOR, 1.5UH, 2.1A, 20%, 230MHz; Product Range:TAIYO YUDEN - BR Series 2518 (1007) Wirewound Chip Power Inductors; Inductance:1.5µH; Inductance Tolerance:± 20%; DC Resistance Max:0.08ohm; DC Current Rating:2.1A; No. of Pins:2
| Вес | 4.6e-05 кг |
| Количество в упаковке | 1 |
| Product Range | TAIYO YUDEN - BR Series 2518 (1007) Wirewound Chip Power Inductors |
| Inductance | 1.5µH |
| Inductance Tolerance | ± 20% |
| DC Resistance Max | 0.08ohm |
| DC Current Rating | 2.1A |
| No. of Pins | 2 |
| rohs_status | Compliant |
| lead_free_status | Lead Free |
| halogen_free_status | Halogen Free |
| mounting_style | Surface Mount |
| packaging | Cut Tape (CT) |
| case_package | 1007 |
| inductance | 1.50 µH |
| lifecycle_status | Active |
| self_resonant_frequency | 230 MHz |
| pin_count | 2 |
Показать остальные свойства..