| Срок поставки и цена – по запросу | |
Trans MOSFET P-CH 200V 0.225A 4-Pin(3+Tab) SC-73 T/R. Мин.заказ=1000
| Transistor Polarity | P Channel |
| Continuous Drain Current Id | -200mA |
| Drain Source Voltage Vds | -200V |
| On Resistance Rds(on) | 10ohm |
| Rds(on) Test Voltage Vgs | -10V |
| Threshold Voltage Vgs | -2.8V |
| Power Dissipation Pd | 1.5W |
| Transistor Case Style | SOT-223 |
| No. of Pins | 4Pins |
| Operating Temperature Max | 150°C |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | No SVHC (15-Jan-2018) |
| Current Id Max | -225mA |
| Operating Temperature Min | -65°C |
| Operating Temperature Range | -65°C to +150°C |
| Packaging | Cut Tape |
| Termination Type | Surface Mount Device |
| Transistor Type | Enhancement |
| Voltage Vds Typ | -200V |
| Voltage Vgs Max | -2.8V |
| Voltage Vgs Rds on Measurement | -10V |
Показать остальные свойства..