
| Срок поставки и цена – по запросу |
CAP, MLCC, C0G, 1PF, 100V, 0805
| Ceramic Capacitor Case | 0805 [2012 Metric] |
| Capacitance | 1pF |
| Voltage Rating | 100V |
| Capacitance Tolerance | ± 0.25pF |
| Dielectric Characteristic | C0G / NP0 |
| Product Range | C Series |
| Packaging | Each |
| Operating Temperature Min | -55°C |
| Operating Temperature Max | 125°C |
| Automotive Qualification Standard | - |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | No SVHC (15-Jan-2018) |