
Срок доставки – по запросу | 13,46 ₽ от 1 шт. | 11,98 ₽ от 227 шт. | 10,78 ₽ от 454 шт. | 9,77 ₽ от 908 шт. | 9,08 ₽ от 1816 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу |
Cap Ceramic 0.33uF 50V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C T/R
| Ceramic Capacitor Case | 1210 [3225 Metric] |
| Capacitance | 0.33µF |
| Voltage Rating | 50V |
| Capacitance Tolerance | ± 10% |
| Dielectric Characteristic | X7R |
| Product Range | C Series |
| Packaging | Tape & Reel |
| Operating Temperature Min | -55°C |
| Operating Temperature Max | 125°C |
| Automotive Qualification Standard | - |
| MSL | - |
| SVHC | No SVHC (15-Jan-2018) |
| rkg | 27 1 14 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/grab/content.kemet.com/datasheets/KEM_C1002_X7R_SMD.pdf |
| photo_url | https://assets.lcsc.com/images/lcsc/900x900/20260117_KEMET-C1210C334K5RACTU_C22939829_front.jpg |