
Срок доставки – по запросу | 258,36 ₽ от 1 шт. | 242,40 ₽ от 15 шт. | 229,48 ₽ от 30 шт. | 218,03 ₽ от 60 шт. | 209,77 ₽ от 119 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу | ||||||
Cap Ceramic 0.001uF 1000V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C Extreme Low ESR Bulk
| Capacitance | 1000pF |
| Voltage Rating | 1kV |
| Product Range | Goldmax, 300 Series |
| Capacitance Tolerance | ± 5% |
| Capacitor Terminals | Radial Leaded |
| Dielectric Characteristic | C0G / NP0 |
| Packaging | Each |
| Lead Spacing | 5.08mm |
| Operating Temperature Min | -55°C |
| Operating Temperature Max | 125°C |
| Automotive Qualification Standard | - |
| SVHC | No SVHC (15-Jan-2018) |
| Capacitance Tolerance ± | ± 5% |
| External Depth | 3.81mm |
| External Length / Height | 9.14mm |
| External Width | 7.62mm |
| Lead Length | 7mm |
| No. of Pins | 2Pins |
| Operating Temperature Range | -55°C to +125°C |
| Temperature Coefficient | 0ppm/°C ± 30ppm/°C |
| Tolerance + | 5% |
| Tolerance - | 5% |
| Voltage Rating V DC | 1000V |
| rkg | 5 3 2 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/grab/datasheet.lcsc.com/lcsc/2411041552_KEMET-C330C102JDG5TA_C1620448.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/grab/PE/d2/28/a1/85/affdf32d99d5991ca8d3c178.jpg |