
Срок доставки – по запросу | 710,09 ₽ от 1 шт. | 671,23 ₽ от 7 шт. | 639,61 ₽ от 13 шт. | 611,50 ₽ от 25 шт. | 590,95 ₽ от 50 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу |
Cap Film 2.2uF 400V 5% (17.5 X 33mm) Axial 0.0044 Ohm 85C. Мин.заказ=1050
| Capacitance | 2.2µF |
| Voltage Rating | 250VAC |
| Capacitor Dielectric Type | PP (Polypropylene) |
| Capacitance Tolerance | ± 5% |
| Product Range | C4G Series |
| Capacitor Case Style | Axial |
| Capacitor Terminals | Axial Leaded |
| Lead Spacing | - |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Packaging | Each |
| Automotive Qualification Standard | - |
| SVHC | No SVHC (15-Jan-2018) |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |
| Voltage Rating VAC | 250V |
| rkg | 27 1 14 |
| datasheet | https://datasheet.lcsc.com/datasheet/pdf/3cb2eff4ed0605a439d9fd483b467264.pdf?productCode=C3787282 |