• CDNBS08-SLVU2.8-4
  • CDNBS08-SLVU2.8-4
  • CDNBS08-SLVU2.8-4
  • CDNBS08-SLVU2.8-4
Срок доставки – по запросу
от 1 шт.
от 34 шт.
от 68 шт.
от 135 шт.
от 269 шт.
Срок доставки – по запросу
Цена – по запросу
итого  цена по запросу
DIODE, TVS, 4 CH, 2.8V, 600W, 8SOIC; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:2.8V; Clamping Voltage Vc Max:21V; Diode Configuration:Unidirectional; Peak Pulse Current Ippm:30A; Diode Case Style:SOIC; No. of Pins:8; Power Dissipation Pd:600W; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); Power Dissipation Pd:600W
packagingCut Tape (CT)
pin_count8
reach_svhc_complianceNo SVHC
rohs_statusCompliant
Количество в упаковке1
КорпусSOIC-8
Вес0.15 г
Product RangeCDNBS08 Series
TVS PolarityUnidirectional
Reverse Stand-Off Voltage Vrwm2.8V
Clamping Voltage Vc Max21V
Diode Case StyleSOIC
No. of Pins8Pins
Breakdown Voltage Min-
Breakdown Voltage Max-
Peak Pulse Power Dissipation600W
PackagingCut Tape
Automotive Qualification StandardAEC-Q101
SVHCNo SVHC (20-Jun-2016)
MSLMSL 1 - Unlimited
Peak Pulse Current Ippm30A
Power Dissipation Pd600W