Срок: 5 дней Склад: 4552 штуки | 9,99 ₽ от 1 шт. | 9,31 ₽ от 59 шт. | 8,54 ₽ от 117 шт. | 7,68 ₽ от 233 шт. | 6,94 ₽ от 465 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу | ||||||
CHIP INDUCTOR 4.7UH 165MA 10% 55MHZ; Ind; Inductance:4.7µH; Inductance Tolerance:± 10%; DC Resistance Max:1.5ohm; DC Current Rating:165mA; Core Material:Ferrite; Inductor Case Style:1210; No. of Pins:2; SVHC:No SVHC (20-Jun-2011); Core Material:Ferrite; DC Current Max:165mA; Impedance Frequency:7.96MHz; Inductor Type:Inductor; Operating Temperature Max:100°C; Operating Temperature Min:-20°C; Package / Case:1210; Q @ Vr F:30; Q Factor @ Frequency:30 @ 7.96MHz; Resistance:1.5ohm; Resonant Frequency:55MHz; Tape Width:8mm; Termination Type:SMD; Tolerance +:10%; Tolerance -:10%
| Количество в упаковке | 1 |
| Вес | 0.074 г |
| resonant_frequency | 55.0 MHz |
| current_rating | 165 mA |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| rohs_status | Compliant |
| resistance | 1.50 Ω |
| packaging | Cut Tape (CT) |
| case_package | 1210 |
| inductance | 4.70 µH |
| self_resonant_frequency | 55.0 MHz |
| pin_count | 2 |
| q_factor | 30.0 |
| Product Range | CM322522 Series |
| Inductance | 4.7µH |
| DC Current Rating | 165mA |
| High Frequency Inductor Case | 1210 [3225 Metric] |
| Inductor Construction | Wirewound |
| DC Resistance Max | 1.5ohm |
| Inductance Tolerance | ± 10% |
| Self Resonant Frequency Min | 55MHz |
| Packaging | Cut Tape |
| SVHC | No SVHC (20-Jun-2016) |
| Impedance Frequency | 7.96MHz |
| Inductor Case Style | 1210 [3225 Metric] |
| Operating Temperature Max | 100°C |
| Operating Temperature Min | -20°C |
| rkg | 7 2 2 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/datasheet/6/d/cm322522.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2016/12/06/317086.jpg |