| Срок поставки и цена – по запросу | |
Switch Rocker ON None OFF DPST Quick Connect Curved Rocker 6A 250VAC 30000Cycles. Мин.заказ=1
| Illumination | Non Illuminated |
| Contact Configuration | SPDT |
| Switch Operation | On-None-Off |
| Actuator / Cap Colour | Black |
| Switch Mounting | Panel |
| Contact Current Max | 6A |
| Contact Voltage AC Nom | 250V |
| orientation | Vertical |
| size_width | 15.1 mm |
| actuator_type | Rocker |
| current_rating | 6.00 A |
| contact_material | Silver |
| mounting_style | Quick Connect, Panel, Snap-In |
| contacts_type | SPDT |
| size_length | 24.3 mm |
| lead_free_status | Lead Free |
| size_height | 18.6 mm |
| rohs_status | Compliant |
| color | Black |
| contact_plating | Silver |
Показать остальные свойства..