| Срок поставки и цена – по запросу | |
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.0022uF 300VAC E 20% (9 X 7mm) Radial 7.5mm 125C Automotive Ammo
| Вес | 1.0e-05 кг |
| Количество в упаковке | 1 |
| Product Range | DE6 Series |
| Capacitance | 2200pF |
| Capacitance Tolerance | ± 20% |
| Suppression Class | X1 / Y2 |
| Voltage Rating X | 300V |
| Voltage Rating Y | 300V |
| Operating Temperature Min | -25°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Packaging | Cut Tape |
| SVHC | No SVHC (15-Jun-2015) |
| Body Diameter | 9mm |
| Capacitance Tolerance ± | ± 20% |
| Capacitor Application | Safety / Suppression |
| Capacitor Terminals | Radial Leaded |
| Dielectric Characteristic | E |
| External Depth | 7mm |
| Lead Spacing | 7.5mm |
| Operating Temperature Range | -25°C to +85°C |
| Voltage Rating | 300VAC |
Показать остальные свойства..