
| Срок поставки и цена – по запросу |
14 bags x 100 pcs each06
| Pitch Spacing | 2mm |
| No. of Contacts | 2Contacts |
| Gender | Receptacle |
| Product Range | DF3 Series |
| Contact Termination Type | Crimp |
| No. of Rows | 1Rows |
| Contact Plating | - |
| Contact Material | - |
| Contact Resistance | 30mohm |
| Contact Termination | Crimp |
| Insulation Resistance | 1000Mohm |
| Lead Spacing | 2mm |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Operating Temperature Min | -30°C |
| Termination Method | Crimp |
| Voltage Rating VAC | 30V |
| Wire Size AWG Max | 22AWG |
| Wire Size AWG Min | 28AWG |