DFE252012F-2R2M=P2
MURATA POWER SOLUTIONS
Срок поставки и цена – по запросу
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 2.2uH 20% 1MHz Metal 2.3A 82mOhm DCR 1008 T/R