• DR331-513AE
  • DR331-513AE
Срок: 5 дней
Склад: 1414 штук
от 1 шт.
от 25 шт.
от 50 шт.
от 99 шт.
от 198 шт.
Срок доставки – по запросу
Цена – по запросу
итого  цена по запросу
CHOKE, COMMON MODE; Inductance:51µH; SVHC:No SVHC (20-Jun-2011); Core Material:Ferrite; External Depth:4.70mm; External Length / Height:9.00mm; External Width:5.4mm; Inductor Type:Common / Asymmetrical; Operating Temperature Max:135°C; Operating Temperature Min:-40°C; Package / Case:SMD; RMS Current Max:0.5A; Reel Quantity:1500; Resistance:0.3ohm; Temperature Rise:30°C; Termination Type:SMD; Voltage Rating V AC:42V; Voltage Rating V DC:80V
voltage_rating_dc80.0 V
rohs_statusCompliant
resistance300 mΩ
mounting_styleSurface Mount
voltage_rating_ac42.0 V
inductance51.0 H
pin_count4
Количество в упаковке1500
Inductance51µH
Product RangeDR331 Series
Impedance-
Rated Current500mA
Common Mode Filter Case7.3mm x 5.4mm x 4.7mm