
Срок доставки – по запросу | 157,35 ₽ от 1 шт. | 146,81 ₽ от 25 шт. | 138,30 ₽ от 50 шт. | 130,79 ₽ от 99 шт. | 125,40 ₽ от 197 шт. |
Inductor Power Shielded Drum Core 4.841uH/19.36uH 20% 100KHz Ferrite 8.25A/4.13A 9.17mOhm/36.7mOhm DCR T/R
| Product Range | DRQ Series |
| Inductance, Parallel | 4.841µH |
| RMS Current - Parallel | 8.25A |
| Saturation Current - Parallel | 16.5A |
| Coupled Inductor Case | 12.5mm x 12.5mm x 8mm |
| DC Resistance Max - Parallel | 9170µohm |
| Packaging | Cut Tape |
| SVHC | No SVHC (15-Jun-2015) |
| rkg | 7 2 2 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/grab/datasheet.lcsc.com/lcsc/2410010102_EATON-DRQ127-4R7-R_C6602038.pdf |