
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу |
OPTO SWITCH, SLOTTED
| Sensor Output | Photo / Optical IC |
| Sensor Mounting | Panel / Chassis |
| Gap Width | 3.4mm |
| Aperture Width | 0.5mm |
| Forward Current If | 50mA |
| Reverse Voltage Vr | 4V |
| Forward Voltage | 1.2V |
| Product Range | EE-SX4088-W1 Series |
| Automotive Qualification Standard | - |
| Continuous Collector Current Ic Max | 10mA |
| Current Ic Continuous a Max | 10mA |
| External Depth | 6mm |
| External Length / Height | 11.4mm |
| External Width | 11.4mm |
| Fall Time tf | 20µs |
| Frequency Min | 3kHz |
| Input Current | 20mA |
| No. of Channels | 1Channels |
| No. of Pins | 5Pins |
| Operating Temperature Max | 75°C |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Range | -40°C to +75°C |
| Optocoupler Output Type | Phototransistor |
| Output Voltage | 28V |
| Packaging | Each |
| Rise Time | 3µs |
| Voltage Vcc Max | 16V |
| Voltage Vcc Min | 4.5V |