| Срок поставки и цена – по запросу | |
CIP-51 8051 Automotive, AEC-Q100, Busy Bee Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 8KB (8K x 8) FLASH 16-SOIC
| Controller Family/Series | EFM8 - Busy Bee |
| CPU Speed | 25MHz |
| Program Memory Size | 8KB |
| RAM Memory Size | 512Byte |
| No. of Pins | 16Pins |
| MCU Case Style | SOIC |
| No. of I/O's | 13I/O's |
| Embedded Interface Type | I2C, SPI, UART |
| Supply Voltage Min | 2.2V |
| Supply Voltage Max | 3.6V |
| Packaging | Each |
| Product Range | EFM8 Busy Bee Microcontrollers |
| Automotive Qualification Standard | - |
| RoHS Phthalates Compliant | To Be Advised |
| MSL | MSL 2 - 1 year |
| SVHC | No SVHC (17-Dec-2015) |
| clock_speed | 25.0 MHz |
| rohs_status | Compliant |
| ram_bytes | 512 B |
Показать остальные свойства..