Срок: 5 дней Склад: 780 штук | 5,98 ₽ от 1 шт. | 5,47 ₽ от 94 шт. | 4,92 ₽ от 187 шт. | 4,38 ₽ от 373 шт. | 3,95 ₽ от 745 шт. | ||
Срок: 7 дней Склад: 1219 штук | 4,51 ₽ от 1 шт. | · | · | · | · |
CONNECTOR HOUSING, EH, 9WAY, 2.5MM; Connector Type:Wire to Board; Contact Termination:Crimp; Gender:Receptacle; No. of Contacts:9; No. of Rows:1; Pitch Spacing:2.5mm; Contact Plating:Tin; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010) ;RoHS Compliant: Yes
| number_of_contacts | 9 |
| pin_pitch | 2.50 mm |
| size_width | 3.80 mm |
| housing_color | White |
| gender | Female |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| contact_material | Brass |
| number_of_positions | 9 |
| packaging | Reel |
| size_length | 24.5 mm |
| number_of_rows | 1 |
| lead_free_status | Lead Free |
| size_height | 7.10 mm |
| housing_material | Nylon |
| rohs_status | Compliant |
| contact_plating | Tin |
| Product Range | EH Series |
| Gender | Receptacle |
| Pitch Spacing | 2.5mm |
| For Use With | - |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Tin Plated Contacts |
| Contact Termination | Crimp |
| Contact Termination Type | Crimp |
| No. of Contacts | 9Contacts |
| No. of Rows | 1Rows |
| rkg | 8 2 11 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2021/08/20/eEH.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2021/08/19/IMG_9090.JPG |