| Срок поставки и цена – по запросу | |
DRIVER, MOSFET, DUAL, HIGH SPEED; Device Type:MOSFET; Module Configuration:Inverting; Peak Output Current:2A; Output Resistance:4ohm; Input Delay:18ns; Output Delay:20ns; Supply Voltage Range:4.5V to 15V; Driver Case Style:SOIC; No. of Pins:8; Operating Temperature Range:-40°C to +85°C; MSL:MSL 3 - 168 hours; SVHC:No SVHC (20-Jun-2011); Base Number:7212; Fall Time tf:10ns; No. of Channels:2; No. of Outputs:2; Operating Temperature Max:85°C; Operating Temperature Min:-40°C; Output Current:2A; Output Current + Max:2A; Output Voltage:16.5V; Package / Case:SOIC; Power Dissipation Pd:570mW; Rise Time:7.5ns; Supply Voltage Max:16V; Supply Voltage Min:4.5V; Termination Type:SMD
| Driver Configuration | - |
| Peak Output Current | 2A |
| Supply Voltage Min | 4.5V |
| Supply Voltage Max | 15V |
| Driver Case Style | SOIC |
| No. of Pins | 8Pins |
| Input Delay | 18ns |
| Output Delay | 20ns |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Packaging | Each |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| RoHS Phthalates Compliant | To Be Advised |
| MSL | MSL 3 - 168 hours |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| Base Number | 7212 |
| Device Type | MOSFET Driver |
| Fall Time tf | 10ns |
| Module Configuration | Inverting |
| No. of Channels | 2Channels |
| No. of Outputs | 2Outputs |
| Operating Temperature Range | -40°C to +85°C |
| Output Resistance | 4ohm |
| Output Voltage | 16.5V |
| Power Dissipation Pd | 570mW |
| Rise Time | 7.5ns |
| Supply Voltage Range | 4.5V to 15V |
| Termination Type | Surface Mount Device |
| rohs_status | Compliant |
| number_of_outputs | 2 |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| lead_free_status | Lead Free |
| supply_voltage_dc | 4.50 V (min) |
| rise_time | 7.50 ns |
| mounting_style | Surface Mount |
| packaging | Bulk |
| case_package | SOIC |
| lifecycle_status | Active |
| output_voltage | 16.5 V |
| output_current | 2.00 A |
| pin_count | 8 |
Показать остальные свойства..